.

.

aukcja
2017 Hot Sprzedaży 10 ML Cylinder Nowy Szklany Cylinder Pomiarowy Absolwent Laboratorium Laboratorium Chemii Pomiaru

2017 Hot Sprzedaży 10 ML Cylinder Nowy Szklany Cylinder Pomiarowy Absolwent Laboratorium Laboratorium Chemii Pomiaru

1.10
€ 1.00 -9 %

Figurka produktu
Istniejący

-2.28/piece -0.91/piece -1.18/lot opis :
cechy :
1. Profesjonalne laboratorium szkło cylinder pomiarowy.
2. Jasne i dokładne metric skalę.
3. dobre narzędzie do pomiaru koktajl, brandy, wszelkiego rodzaju cieczy z każdej wartości PH.
4. Nadaje Się zarówno do użytku rodzinnego i profesjonalne eksperymentu.
uwaga :
1. W Przypadku, Gdy złożysz zamówienie, proszę nam powiedzieć, jaki rozmiar (s), który chcesz poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub pozostawienie wiadomości.
2. Ze Względu na cylinder pomiarowy jest wykonany ze szkła, nie jest łatwo być uszkodzony podczas upadku, hit i wciśnięty. proszę być ostrożnym, kiedy go używać w przypadku coraz rannych.
dane techniczne :
1. Kolor : przezroczysty
2. Materiał : szkło
3. Capacity : 10 ml
pakiet obejmuje : 1 pc Szklany Cylinder Pomiarowy (s)
(liczba i rozmiar, że wysyłamy w zależności od tego, co choose.)      Shippment Dla kolejność Dropshipping. będziemy ci najniższą cenę. Please skontaktuj się z nami e-mail OR zostawić nam wiadomość.Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po zakończeniu płatności.Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.Zwrotów Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.Gwarancyjna i sprzątaczki Oferujemy 1-miesiąc bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.Oferujemy również 12-miesiąc wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. Jeśli jakakolwiek część jest wymagane, aby być zastąpione, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po dać rzeczy do firmy logistycznej, prześlij nam tropi liczbę. Jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.Opinie Twoje zadowolenie i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię.

Dane produktu

Numer modelu:
Laboratory Cylinder
Pojemność:
5 ml
Klasyfikacja:
Laboratorium butli
Wybór klienta
€ 0.51 9 %

Laboratorium Hex baza 10 m L cieczy pomiar plastikowe ukończył cylindra Nazwa produktu : ukończył cylindra; Pojemność : 10 m LMateriał : plastik; Kolor : jasny białyŚrednica rury : 1.6 cm / 0.6 "; Wysokość całkowita : 13 cm / 5.1"Base rozmiar : 4.5x4 cm / 1.8 "x 1.6" (L * W); Waga : 9gWspólne urządzenia stosowane w chemii laboratoriów do pomiaru i dostawa ilości cieczy.Na ukończył cylindra jest wykorzystywana do dostarczania zmiennej ilości cieczy. Zawartość opakowania : 1 x ukończył cylindraUwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych...

€ 0.81 9 %

2.30 / piece 1.26 / piece Cechy : Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, lekki Ukończył powierzchni, łatwy odczyt, jest szeroko stosowany w kuchni lub laboratorium.Idealne do pomiaru mała ilość cieczy i zawierających próbki.Uniwersalny, garnitury dla Kuchni, laboratorium, ect.Dane techniczne : Kolor : Przezroczysty Materiał : PP Pojemność : 30 ml Średnica usta : Około 3.8 cm Dolna Średnica : Około 3.1 cm Wysokość : Około 3.5 cm Ilość : 10 sztuk Uwaga : 1...